تغییر ادرس

اسکای لاین معتبرترین مجموعه ارائه دهنده خدمات وقت سفارت در ایران ،با ما تماس بگیرید.


 

اطلاعیه : متقاضیان عزیز خدمات ویژه وقت فوری سفارت اتریش و وقت فوری سفارت پرتغال ،  قابل انجام می باشد.


 

خدمات ویژه: وقت فـوری و عادی انگلیس و کـانادا از تهران، ترکیه،و امارات با نازلترین تعرفه ها

*** خدمات ویزای تضمینی کانادا در حال حاضر قابل ارائه به متقاضیان عزیز می باشد ***


 

[برای مشـاوره تخصصی و رایگان اسکـای لاین ، با کارشناسان ما تماس بگیرید4-22119951-021]

[ جهت تماس و ارائه مشـاوره تخصصی رایگان عدد 7 را به سامانه 02122075458 پیامک کنید]

[هموطنان عزیز خارج از کشور می توانند از طریق پیام رسان واتس آپ با شماره ۰۹۰۳۷۱۶۷۹۶۵ با ما در ارتباط باشند]


 

جدیدترین اخبار،رویدادها و آفرهای قیمتی را در کانال تلگرام اسکای لاین دنبال کنید

برای عضویت سـریع کانال کلیک کنید

ارائه خدمات وقت سفارت | ویزای شینگن | پیکاپ پاسپورت | وقت سفارت امریکا | وقت سفارت ایتالیا | وقت سفارت کانادا | وقت سفارت انگلیس | پیکاپ ویزای سفارت کانادا | پیکاپ ویزای سفارت آمریکا و پیکاپ ویزای سفارت ایتالیا تنها گوشه ای از خدمات گسترده اسکای لاین می باشد. مسافرین عزیز در صورت نیاز به رزرو هتل و بیمه مسافرتی معتبر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


 

قوانین و مقررات مجموعه خدماتی اسکای لاین :

شرکت اسکای لاین با داشتن تجربه سالیان متمادی در زمینه اخذ ویزای شنگن، وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت آماده ارائه هر گونه خدمت رسانی به متقاضیان ویزا می باشد بدین منظور جهت ارائه خدمات با کیفیت و مطابق با سلیقه مسافرین عزیز تمامی خدمات و فعالیت های ارائه شده در شرکت منطبق بر قوانین و شرایط حاکم بر سفارت ها بوده و هیچ ارتباط کاری بین شرکت و سفارت ها وجود ندارد؛ همچنین با توجه به قابل حدس نبودن وقت تعیین شده سفارت برای متقاضیان، تضمین صد درصدی اخذ وقت سفارت تنها با اعلام نظر کارگزاران شرکت اسکای لاین جهت تعیین وقت می باشد که در این رابطه با توجه به تغییر شرایط و قوانین مصوبه در سفارت ها، کلیه ضوابط تعیین وقت مصاحبه مطابق با شرایط فعلی در سفارتخانه ها بوده  و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر شرایط سفارت های موجود نخواهد داشت.

وقت سفارت

 وقت سفارت

وقت سفارت | ویزای شینگن | پیکاپ پاسپورت | رزرو هتل برای سفارت | رزرو بلیط هواپیما | بیمه مسافرتی

سوالات متداول ویزای شینگن تماس با ما

 

خدمات وقت سفارت اسکـای لاین

جهت درخواست ویزا برای تقریباً تمامی سفارت خانه ها نیاز به وقت سفارت میباشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده به سفارت مراجعه میکنند. هر سفارت خانه ای سیاست های خاص خودش را جهت اعطاء نوبت دارا میباشد و بنا به تعداد درخواست ها، روزهای مختلفی جهت درخواست ویزا به متقاضیان اعطاء میکنند. در حال حاضر به دلیل بالا بودن حجم تقاضای سفر و بالا بودن میزان درخواست وقت سفارت و حتی وقت سفارت فوری این امر مقداری با چالش رو برو شده است.لذا از این رو برخی از مسافران درخواست وقت سفارت خود را به کارشناسان اسکای لاین سپرده و با این کار میزان ریسک این کار را به کمترین مقدار کاهش میدهند. 

***

نحوه گرفتن وقت سفارت :

پس از انجام مشاوره های لازم با مشاورین اسکای لاین و تصمیم نهایی برای گرفتن وقت سفارت می بایست مدارک مورد نیازی را که کارشناسان اسکای لاین به شما اعلام خواهند کرد، را برای کارشناس خود ارسال کرده تا در بازه زمانی مورد نظر بتوانید وقت سفارت خود را دریافت نمایید.پس از گرفتن کانفرم وقت خود می توانید در زمان مورد نظر به سفارت مراجعه نمایید.

 

آموزش گرفتن وقت سفارت :

نکاتی را که باید قبل از سفر خود در نظر داشته باشید این است که حتما 3 تا 4 ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدامات لازم را برای گرفتن ویزای کشور مقصد شروع کنید که در راس آنها گرفتن وقت سفارت کشور مورد نظر خواهد بود.در برخی موارد مشاهده شده است که مسافران یک ماه قبل از تاریخ سفر خود این اقدامات را شروع میکنند و متاسفانه با توجه به فرآیند های اداری لازم و طی شدن روند ویزا شدن درخواست مسافران از تاریخ سفر خود عقب میمانند.نکته بعدی پس از زمانبندی مناسب توجه به مشاوره مشاوران اسکای لاین بوده و حتما می بایست مدارک و شرایطی را که به شما اعلام می کنند راعیت کرده تا خدای ناکرده با رد درخواست ویزا مواجه نشوید.

 

***

وقت سفارت ایتالیا :

هموطنان عزیزی که تصمیم به سفر به کشور ایتالیا، این کشور باستانی و خارق العاده را دارند ،در اولین قدم باید از سفارت این کشور اجازه ورود خود یا همان ویزا را دریافت کنند.پس در اولین قدم مهم ترین کار اقدام به اخذ وقت سفارت ایتالیا جهت انجام مصاحبه و ارائه توضیحات می باشد.گرفتن وقت سفارت و حضور در وقت مقرر برای متقاضی بسیار مهم خواهد بود. هنگام مراجعه به سفارت با شخص متقاضی مصاحبه شده و با بررسی مدارک (دانلود چک لیست توریستی سفارت ایتالیا) و توضیحاتی که متقاضی به مسئول مصاحبه داده می شود،درنهایت سفارت تصمیم به قبول و یا رد تقاضای فرد متقاضی می نماید و پس از 2 الی 3 هفته نتیجه را به متقاضی اعلام می نماید .گروه اسکای لاین مفتخر است با تجربه و سابقه ای که در این زمینه دارد اقدام به ارائه خدمات تخصصی وقت سفارت ،پیکاپ پاسپورت و کلیه خدمات در این زمینه، احتمال قبول درخواست متقاضیان عزیز را به بیشتر میزان رسانده و از ابتدای راه تا اخذ نهایی مجوز همراه مشتریان عزیز خود باشد . اسکای لاین با توجه به نیاز شما می تواند بین بازه 1 هفته تا 2 ماه برای شما وقت سفارت ایتالیا را رزرو نمونده و با مشاوره تخصصی توسط کارشناسان مجرب خدمات نوینی را به مشتریان خود ارائه دهد.

***

وقت سفارت کانادا :

کشور کانادا با توجه به موقعیت و وضعیت اقتصادی مناسبی که در حال حاضر دارد مقصد خیلی از تاجران ،متخصصان و حتی توریستها از جاهای مختلف دنیا می باشد،البته ورود به این کشور قوانین تقریبا سختی را داشته و ازنظر سهولت در جذب از وضعیت مناسبی برای متقاضیان برخوردار نمی باشد،اما این امر برای کسانی که قصد سفر های کوتاه مدت و مخصوصا توریستی را به این کشور دارند مقداری آسان تر خواهد بود.عموما مانند خیلی از کشورهای دیگر برای سفر به کشور کانادا باید برای اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید ،فرآیند دریافت ویزای کانادا شامل گرفتن موارد کلی چون : وقت سفارت برای انگشت نگاری وثبت هویت فرد متقاضی می باشد. سفارت کانادا برخلاف قوانین خیلی از کشورها با متقاضیان مصاحبه نمی کند و فقط ازروی اسناد و مدارک آنها که از قبل ارسال شده تصمیم به قبول و یا رد درخواست متقاضی می گیرد که این قانون سفارت کانادا اهمیت کامل و بی نقص بودن مدارک را بسیار بالا می برد ! مدارک متقاضی باید برای آنها کاملا قانع کننده و گویای کامل وضعیت و شرایط فرد باشد و هر گونه ادعا و مدارکی به صورت تخصصی توسط سفارت بررسی می شود . در حال حاضر کشور کانادا در ایران سفارت ندارد و گرفتن وقت سفارت کانادا در یکی از شهرهای آنکارا ، استانبول ، دبی ، ابوذبی یا باکو انجام می شود . متقاضیان عزیز بهتر است قبل از جمع آوری مدارک مورد نیاز سفارت کانادا (دانلود چک لیست توریستی سفارت کانادا) با مشاورین اسکای لاین تماس گرفته و مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت نمایند.

***

وقت سفارت انگلیس :

اگر به هر دلیلی قصد سفر به کشور انگلستان را دارید می بایست ابتدا با قوانین و مقررات ورود به این کشور آشنا باشید تا برای سفر به این کشور به مشکل نخورید.پیشنهاد اسکای لاین به کسانی که قصد سفر به کشور انگلستان را دارند و با قوانین این کشور آشنا نبوده و به دلیل مشغله های مختلف زمان تحقیق در این مورد را ندارند این است که با مشاوران مجرب اسکای لاین درد این زمینه تماس گرفته و قبل از هر گونه اقدامی از مشاوره و راهنمایی های لازم بهره مند شوند. همانطور که پیش تر به آن اشاره شد یکی از خدمات اسکای لاین اخذ وقت سفارت برای متقاضیان اخذ ویزا می باشد می باشد، برای ورود به کشور انگلستان نیز اخذ ویزای کشور ضرروری بوده و برای اولین اقدام برای این کار اخذ وقت سفارت انگلستان می باشد.هدف از اخذ وقت انجام انگشت نگاری و مصاحبه با مسئولین سفارتخانه بوده که از این رو اهمیت وقت سفارت بسیار بالا می باشد. شرکت اسکای لاین قادر به اخذ وقت سفارت در شهر تهران در مدت زمان 1 هفته الی 1 ماه،در استانبول و دبی 1 هفته ای برای مشتریان و متقاضیان عزیز می باشد . متقاضیان می بایست پس از اخذ وقت توسط اسکای لاین و انجام مشاوره های لازم و ضرروی توسط کارشناسان ما ، با همراه داشتن مدارک مورد نیاز (چک لیست توریستی سفارت انگلیس) به سفارت انگلیس مراجعه کنند . مسئولین سفارت انگلیس کامل بودن مدارک را ملاک اصلی برای تصمیم گیری قرار می دهد و مراجعه متقاضی به این سفارت صرفا فقط به منظور انگشت نگاری و ارائه مدارک خواهد بود و مصاحبه ای با شخص صورت نمی گیرد . توجه داشته باشید که سفارت انگلستان حساسیت خاصی بر روی کامل و شفاف بودن برخی مدارک ذکر شده در چک لیست دارد و حتی کوچکترین اشتباه در پر کردن فرمها می تواند باعث رد شدن درخواست متقاضی شود. مفتخر هستیم تا در کلیه مراحل دریافت وقت سفارت ،جمع آوری مدارک و پیکاپ پاسپورت همراه و میزبان خدمات شما عزیزان باشیم .

***

پیکاپ پاسپورت :

متقاضی پس از انجام مصاحبه و تحویل مدارک به سفارت موردنظر در صورت مثبت بودن جواب ویزا جهت الصاق و صدور ویزا سفارت مربوطه از متقاضی درخواست می کند تا پاسپورت خود را به سفارت ارسال نماید.به طور کلی به مرحلۀ ارسال پاسپورت و بازگرداندن آن به متقاضی پیکاپ پاسپورت / پیکاپ ویزا گفته می شود.

***

برای مشاوره رایگان و یا درخواست وقت سفارت می توانید شماره ۰۹۰۳۷۱۶۷۹۶۵ را در تلفن همراه خود ذخیره کنید و از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید

لاین اسکای لاینتلگرام اسکای لایناینستاگرام اسکای لاینواتس اپ اسکای لاینایمو اسکای لاینتانلگو اسکای لاین

 

 

رزرو هتل برای وقت سفارت

رزرو هتل

گروه اسکای لاین به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و مشتریان همیشگی خود اقدام به راه اندازی سیستم رزرواسیون هتل نمود. حتما اطلاع دارید که برای گرفتن وقت سفارت و درخواست ویزا تکمیل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات می باشد. قوانین کشورهای مختلف در زمان درخواست وقت سفارت و ویزا متفاوت می باشد ولی یکی از نکاتی کع در میان همه قوانین این سفارت ها تقریبا یکسان می باشد داشتن رزرو هتل معتبر می باشد. مسافران عزیزی که در زمان درخواست وقت سفارت از بستگان خود در کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند، می بایست حتما در زمان مراجعه به سفارت در روز مصاحبه خود پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را همراه داشته باشند که از این طریق بتوانند به مسئول مصاحبه خود ثابت کنند که پیش بینی های لازم برای اقامت خود را در کشور مقصد انجام داده اند.

چرا نیاز به رزرو هتل برای سفارت داریم ؟

مسافرین عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند که برای ارائه رزرو هتل به مسئول سفارت حتما از واچر رسمی و با اعتبار استفاده کنند زیرا در غیر این صورت با استعلام سفارت معتبر بودن آن حتما مشخص خواهد شد و در صورتی که از غیر رسمی بودن آن مطلع شوند حتما درخواست ویزای شما را رد خواهد شد.در صورتی که با موارد متناقضی در این رزو هتل برای گرفتن وقت سفارت روبرو شدید حتما با مشاوران مجرب اسکای لاین تماس بگیرید و تخصصی ترین مشاوره را با کارشناسان و مشاوران وقت سفارت اسکای لاین دریافت کنید. برای گرفتن وقت سفارت ، ویزای شینگن و رزرو هتل از طریق راههای ارتباطی اعلام شده می تواندید در ساعات اداری که در پایین وب سایت رسمی ما درج شده است، با ما در ارتباط باشید.

 

رزرو بلیط برای وقت سفارت

 

رزرو هتل برای وقت سفارت

رزرو بلیط برای وقت سفارت : 4-22119951-021
 

 

 یکی از مهمترین موضوعاتی که برای گرفتن ویزا و وقت سفارت مورد بررسی قرار می گیرد داشتن دعوتنامه برای سفر به کشور مقصد می باشد. اما گاهی این سوال پیش می آید که درصورت نداشتن دعوتنامه توریستی و یا تجاری معتبر چه باید کرد؟ مسافرین عزیز ومتقاضیان وقت سفارت باید بدانند که زمانی که برای سفر به کشور مقصد دعوتنامه نداشته باشند می بایست با ارائه مدرک معتبر به سفارت ثابت کنند که قصد سفر داشته و پیش از ویزا شدن درخواست خود نیز اقدام به رزرو بلیط هواپیما برای سفر نموده است. مسافرین محترم باید توجه داشته باشند که ارائه رزرو بلیط معتبر برای مسئولین سفارت بسیار با اهمیت بوده و هرگز نباید اقدام به گرفتن رزرو بلیط هواپیما غیر معتبر برای وقت سفارت و ویزای خود بنمایند.

بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی

 

پس از گرفتن وقت از سفارت برای درخواست ویزا کامل بودن مدارک نکته قابل اهمیتی می باشد.یکی از این مدارک بیمه مسافرتی بوده ومسافرات در روز مصاحبه لازم است که مدرک خود را دال بر داشتن بیمه نامه مسافرتی به مسئول مصاحبه کنند ارائه نمایند. با این قوانین اکثرمسافرین ازمزایای بیمه مسافرتی استفاده نموده و درچنین حالتی خیالشان از نظر اتفاقات ناگوار احتمالی راحت خواهد بود .علاوه بر اجباری بودن داشتن بیمه مسافرتی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که داشتن بیمه خیال شما را از لحاظ مالی آسوده نموده و اگر اتفاق روحی یا جسمی برای شما رخ دهد دغدغه های هزینه های بالای درمان را نخواهید داشت.برای گرفتن بیمه مسافرتی برای ارائه به سفارت می توانید با کارشناسان اسکای لاین تماس گرفته و علاوه بر دریافت خدمات وقت سفارت و رزرو هتل برای سفارت از خدمات بیمه مسافرتی نیز بهرمند شوند.

هزینه بیمه مسافرتی برای سفارت

در اصل هزینه های بیمه مسافرتی به نکات زیادی بستگی دارد که پشنهاد ما به شما این خواهد بود که برای اطلاع دقیق تر از این شرایط و قیمت قطعی بیمه با کارشناسان اسکای لاین در تماس باشد.برخی از این شرایط عبارتند از : هزینه ی مربوط به سقف بیمه مسافرتی با توجه به نوع کشورمورد تقاضای مسافر ، محدوده سنی فرد بیمه گذار ، مدت زمان مورد نظر برای قرارداد بیمه مسافرتی و اینکه مسافر تمایل به تقبل کردن چه مقدار ازسقف بیمه هست و ... .

نوع پوشش بیمه های مسافرتی

شاید برای شما این سوال وجود داشته باشد که نوع پوشش بیمه مسافرتی به چه صورت می باشد ،پوشش بیمه های مسافرتی به نوع کشور انتخابی برای مسافرت وابسته می باشد امابطور کلی این پوشش بیمه ای مشمول هزینه های مختلفی مثل هزینه بازگشت به کشور در موارد بیماری و یا فوت بیمه شده ، هزینه های مربوط به درمان متقاضی در موارد اضطراری و یا بستری شدن در بیمارستان میباشد.


 

ترجمه مدارک

متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی، تجاری ، اقامتی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد. از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود ازاینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند . شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک و پیکاپ پاسپورت برای متقاضیان عزیز می باشد.

ترجمه مدارک برای وقت سفارت

مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

  1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی
  2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری
  3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد.

متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اسکای لاین تماس حاصل نمایید.

شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف :

با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند. لیست کشورهایی که نیاز به مهر دارالترجمه ، تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دارندبه شرح زیر میباشند:

1-      ترجمه مدارک برای کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا فقط نیاز به مهر دارالترجمه دارد.

2-      آلمان نیاز به ترجمه ندارد.

3-      یونان و پرتغال مهر دادگستری،وزارت امور خارجه ودارالترجمه را نیاز دارد.

4-      فرانسه، ایتالیا، بلژیک، سوئد و هلند فقط مهر دارالترجمه را نیاز دارند.

5-      لهستان مهر دارالترجمه را نیاز دارد ولی شناسنامه و کارت ملی مسافر باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه را خورده باشد.

در صورتیکه متقاضی اخذ ویزای کشوری هستید که مدارک مربوطه نیاز به تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نداشته باشد می توانید با ارسال عکس واضح یا اسکن مدارک از طریق تلگرام برای شرکت اسکای لاین در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته ترجمه مدارک خود را دریافت نمائید؛ هزینه ترجمه طبق تعرفه دارالترجمه و با تحویل دادن فاکتور از طریق دارالترجمه دریافت می شود و در صورت نیاز به تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری ارسال اصل مدارک الزامی بوده و بدون وجود اصل مدارک غیرقابل تایید می باشد و دراینصورت فقط مهر دارالترجه زده می شود ؛ لازم بذکر است که اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه برعهده خود مرکز دارالترجمه می باشد. متقاضیان جهت ترجمه مدارک همراه با مهررسمی دارالترجمه می توانند با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس حاصل نمایند.

چه مواردی باید در ترجمه مدارک برای سفارت رعایت شود :

  • متقاضیان جهت ترجمه مدارک توجه داشته باشند که دارالترجمه ای را انتخاب نمایند که دارای مهرمترجم رسمی باشد چون در صورت عدم داشتن مهر رسمی دارالترجمه مراجع قانونی مثل دادگستری و وزارت خارجه از پذیرش مدارک شما امتناع خواهند نمود.
  • جهت اطمینان کامل از ترجمه دارالترجمه قبل از نهایی شدن ترجمه مدارک، درخواست Check Print نمایید و درستی ترجمه مدارک را بررسی نمایید.
  • با توجه به حساسیت سفارت ها در ترجمه مدارک، متقاضیان می توانند جهت تسریع بخشیدن به عملیات ترجمه مدارک خود را به نیروهای مجرب و کارآزموده ما درگروه اسکای لاین محول نمایند و اطمینان داشته باشند که در اسرع وقت و در فاصله زمانی 3 روز تا یک هفته مدارک آنها ترجمه خواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود