آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا 

با توجه به درخواست مشتریان برای آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا ،در این مقاله قصد داریم آموزش گام به گام ثبت نام وقت سفارت ایتالیا را ارائه نماییم :


در مرحله اول ابتدا می بایست وارد وب سایت سفارت ایتالیا به آدرس https://www.italianembassy-in-tehran.com/signup شده که پس از ورود به این صفحه بروید  پس از انتخاب 3 گزینه ظاهر میشود :

آموزش ثبت نام وقت سفارت ایتالیا

1-      Tourist

2-      Family

3-      Business

1-Tourist:

الف :اگر قصد سفر توریستی را دارید گزینه Tourist را انتخاب نمایید .

ب :اگر قصد سفر توریستی به همراه خانواده را دارید گزینه Family را انتخاب نمایید. این گزینه شامل اعضای خانواده ، زن ، شوهر و فرزندان می شود ، سن مجاز برای ورود فرزندان در این لیست تا 18 سال می باشد.لازم بذکر است فرزندان زیر 12 سال نیازی به اخذ وقت سفارت ندارند.

ج:در صورتیکه گزینه Tourist را انتخاب نموده اید اطلاعات خود را به زبان لاتین شامل : نام ، نام خانوادگی،شماره پاسپورت،تاریخ تولد،ماه و سال انقضای پاسپورت را با دقت وارد نمایید .در ادامه این قسمت یک شماره تلفن همراه جهت دریافت پیامک سفارت وارد نمایید. در این مرحله نکته مهم انتخاب ایمیل می باشد که پس از submit فرم ،یک ایمیل از طرف سفارت ارسال می گردد که شامل یک لینک می باشد که با کلیک روی آن مجدد وارد وب سایت ایتالیا خواهید شد. که در این قسمت می بایست کدی را که به شماره همراه شما ارسال شده است را وارد نمایید .

د:از قسمت پایین صفحه با انتخاب گزینه Attach Photo عکس خود را بارگذاری نمایید و بعد از آن با درج تصویر امنیتی و انتخاب گزینه پذیرش قوانین و مقررات وب سایت به صفحه بعد منتقل می شوید.

و :پس از ورود کد گزینه change paeeword و تکرار Password نمایش داده می شود(در این قسمت امکان تغییر رمز عبور نیز وجود دارد) که پس از وارد کردن کلمه عبور وارد پروفایل خود می شوید.

 

 

2- Family

الف :با انتخاب این گزینه کلیه اطلاعات درخواستی به زبان لاتین و مطابق پاسپورت وارد نمایید.

ب :حتما دقت نمایید با انتخاب گزینه Family Member including You تعداد کل اعضای خانواده را وارد نمایید.در این صفحه در پایین صفحه عکس درخواست کننده اصلی را بارگذاری نمایید.

ج :کلیه مراحل ثبت نام در این بخش مانند مرحله ثبت نام Tourist می باشد با این تفاوت که پس از ورود به پروفایل حتما فرم های اعضای خانواده را تکمیل نمایید و پس از تکمیل فرم ها Submit نمایید.

 

 

3-Business

در اخر اگر قصد سفر تجاری به ایتالیا را دارید وارد وب سایت شده و مراحل را با دقت تکمیل و اجرا نمایید.

 

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 4-22119951 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


 لینک های کمکی :

وقت سفارت امریکا                                                                              وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان                                                                            وقت سفارت انگلیس    


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود