وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس  را چگونه می توان گرفت ؟

متقاضیان محترم برای اخذ وقت سفارت انگلیس می باست از طریق کارگذاری سفارت انگلیس اقدام به اخذ وقت سفارت بنمایند.کارگزار سفارت انگلیس در تهران شرکت وی اف اس گلوبال میباشد که از طریق این شرکت کارگذاری و شهرهایی که در ادامه گفته می شود روند اخذ وقت سفارت و مصاحبه ها صورت می پذیرد. هموطنان عزیزی که در انجام این کار مشکل دارند یا به هر علتی نمیتوانند اقدام به انجام آن بنمایند می توانند با مراجعه به گروه اسکای لاین از این طریق روند کارهای خود را پیگیری و اجرا بنمایند.برای گرفتن وقت سفارت انگلیس از تهران آنکارا استانبول دبی ابوظبی با ما تماس بگیرید،مشاوران اسکای لاین با ارئه خدمات مشاوره تخصصی بهترین مسیر را به شما پیشنهاد خواهند داد.

وقت سفارت انگلیس

مدارک مورد نیاز جهت درخواست وقت مصاحبه سفارت انگلیس :

جهت درخواست وقت سفارت انگلیس به دریافت نوبت قبلی نیاز میباشد. امکان گرفتن وقت سفارت انگلیس برای ایرانیان در تهران، آنکارا ، استانبول ، دبی و ابوظبی وجود دارد.

لازم است بدانید سفارت انگلیس به صورت مستقیم مدارک فرد متقاضی را دریافت نمیکند و توسط شرکت های کارگزار خود در کشورهای مختلف این کار را انجام میدهد که توضیح آن را برای هر شهر داده ایم، لطفاً به لینک های کمکیِ واقع در همین صفحه مراجعه فرمایید.

 برای دانلود چک لیست توریستی سفارت انگلیس اینجــا کلیک کنید.

مدارک مورد نیاز جهت درخواست وقت مصاحبه :

1. اسکن صفحه اول پاسپورت

2. تکمیل شدۀ فرم فارسی سفارت انگلیس (دانلود فرم)

3. رزرو هتل / دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات هوائی و مسافرتی ساحل شنی درخشان و مطلب وقت سفارت انگلیس بازدید فرمایید.

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


لینک های کمکی :

وقت سفارت انگلیس در تهران                                                                  وقت سفارت انگلیس در دبی / ابوظبی

وقت سفارت انگلیس در آنکارا / استانبول                                                     خدمات لیدری سفارت انگلیس در ترکیه

سؤالات متداول سفارت انگلیس

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود