ثبت نام ویزای کانادا

ثبت نام ویزا کانادا و مدارک مورد نیاز آن :

ثبت نام سفارت کانادا برای هموطنان عزیز از هر شهری امکان پذیر می باشد اما معمولا متقاضیان بیشتر از شهرهای آنکارا ، استانبول ،دبی ،ابوظبی و ایراوان جهت تحویل مدارک مورد نیاز و انگشت نگاری معرفی استفاده و اقدام می نمایند که در این بخش به توضیحات لازمی که متقاضیان محترم باید اطلاع داشته باشند می پردازیم :

ثبت نام ویزا کانادا

 

*** خدمات ویزای تضمینی کانادا در حال حاضر قابل ارائه به متقاضیان عزیز می باشد ***

در حال حاضر ثبت نام ویزای کانادا به دو صورت  حضوری ، آنلاین امکان پذیر می باشد که در این بخش در مورد تفاوت بین این دو نوع درخواست می پردازیم.

درخواست حضوری/ DRAFT :

در این نوع درخواست متقاضی پس ازپرکردن فرم های ( Family Information و Application Form ) و آماده کردن سایر مدارک لازم برای ثبت نام می تواند به یکی از شعب مجاز واک برای ایرانیان (آنکارا، استانبول، ابوظبی) مراجعه کرده و مدارک خود را جهت ثبت نام تحویل دهد.

در این روش ثبت نام وجه واریزی سفارت باید از طریق یکی از شعب بانک گارانتی در ترکیه واریز شود و فیش واریزی ضمیمه ی مدارک باشد.

پس از انجام امور ثبت نام و انگشت نگاری، متقاضی یک Tracking Number از کارگزاری سفارت دریافت می کند و پیگیری های بعدی از طریق همین کد صورت می گیرد. در این حالت جواب ویزای متقاضی از طریق ایمیل برای او ارسال می گردد.

جهت درخواست وقت سفارت کانادا به صورت حضوری، شخص باید برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک خود به کارگزاری سفارت کانادا (شرکت VAC ) مراجعه کند و امکان ارسال مدارک وجود ندارد.

لازم است بدانید که انجام این کار حداکثر 1 ساعت طول میکشد .پس از تحویل مدارک، سفارت پاسپورت را به شما بازگرداده و تا آماده شدن جواب ویزا میتوانید به ایران بازگردید.

 همچنین بخوانید: ویزای کانادا

درخواست آنلاین ثبت نام ویزا کانادا :

درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا هم کاملاً شبیه به درخواست حضوری میباشد و تنها فرقشان این است که در درخواست های آنلاین به جای اینکه متقاضی مدارک خود را به صورت دستی تحویل سفارت دهد، به صورت آنلاین آنها را در سایت رسمی سفارت کانادا آپلود میکند.

پس از تکمیل مراحل ثبت نام به صورت آنلاین، شخص تا 30 روز زمان دارد که برای انجام انگشت نگاری به یکی از مراکز  مراجعه کند و مراحل ثبت نام را به پایان برساند و منتظر جواب بررسی درخواست ویزا بماند.

***جواب ویزا در درخواست های آنلاین معمولاً سریعتر از درخواست های حضوری آماده می شود و پیگیری آن نیز راحت تر است، لذا ما به شما درخواست آنلاین را پیشنهاد می کنیم. طبق آخرین اطلاعیه سفارت کانادا، پروسه ی درخواست ویزا حداکثر 62 روز کاری از زمان انگشت نگاری طول می کشد.

نکته : کودکان زیر 14 سال و افراد بالای 80 سال نیازی انجام انگشت نگاری ندارند و مدارکشان را شخص دیگری هم میتواند به سفارت (VAC) تحویل دهد و این افراد نیازی به پرداخت هزینۀ انگشت نگاری ( 85 دلار ) ندارند.

از این پس نیازی به گرفتن وقت قبلی جهت ارائۀ مدارک و انجام انگشت نگاری در آنکارا/ استانبول و ابوظبی نیست و متقاضیان بدون وقت قبلی میتوانند درخواست خود را به سفارت ارائه دهند.

برای دانلود چک لیست توریستی سفارت کانادا اینجــــا کلیک کنید

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ویزای سفارت کانادا (دریافت وقت سفارت کانادا) :

1. اسکن صفحه اول پاسپورت

2. تکمیل شدۀ فرم فارسی مشخصات فردی  (دانلود فرم )

3. تکمیل شدۀ فرم فارسی مشخصات خانوادگی (دانلود فرم )

4. اسکن تمامی مدارک خواسته شده/ اسکن ( دانلود چک لیست توریستی سفارت کانادا )

 

ویزای کانادا برخی از مشتریان اسکای لاین :

          ویزای کانادا                       ویزای تضمینی کانادا ارزان

          وقت سفارت کانادا                       ثبت نام ویزای کانادا

          ثبت نام آنلاین ویزای کانادا                       وقت فوری سفارت کانادا

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 4-22119951 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ثبت‌نام ویزای کانادا | ثبت‌نام سفارت کانادا بازدید فرمایید.


لینک های کمکی :

ثبت نام ویزای کانادا در آنکارا / استانبول                                         ثبت نام ویزای کانادا در ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا / استانبول                                            پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

سؤالات متداول سفارت کانادا


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود