جاذبه های گردشگری اتریش

جاذبه های گردشگری اتریش و معرفی شهرهای مهم آن :

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی و عضو پیمان شینگن می باشد و جدا از جاذبه های دیدنی وین و سالزبورگ برای مسافرت به انواع مقصد های اروپا بسیار مناسب می باشد زیرا با کشورهای جمهوری چک، آلمان ،مجارستان،ایتالیا،سوئیس همسایه است که مقصد بسیار از ایرانیان است.هواپیمایی اتریش با داشتن پرواز مستقیم تهران –وین وبا داشتن پروازهای داخلی اروپایی از خطوط معتبر هواپیمایی جهت مسافرت ایرانیان در حوزه شینگن می باشد.که تقریبا هر روزه از تهران و وین پرواز دارد. 

 

جاذبه های گردشگری اتریش

زبان کشور اتریش آلمانی می باشد و 98% مردم اتریش به این زبان صحبت می کنند ودر اتحادیه  شینگن اتریش پس از آلمان دومین کشور آلمانی زبان محسوب می شود و قالب جمعیت آن مسیحی کاتولیک وپروتستان هستند.

وین:

وین یکی از مهم ترین شهرهای اتحادیه شینگن برای مسافرت می باشد و از آنجایی که در اروپای  مرکزی واقع است به راحتی می توان از آن به شهرهای دیگر اتحادیه شنگن چه با قطار و چه با هواپیما مسافرت نمود.

از جاذبه های دیدنی شهر وین می توان به ،موزه ملکه سی سی ، کلیسای سنت استفان،قصر شونبرون،موزه آلبرتینا ،قصر هافبورگ و غیره می توان اشاره کرد.

 

سالزبورگ :

مقصد دوم کسانی که با داشتن ویزای شینگن تمایل دارند از کشور اتریش دیدن کنند، شهر زیبای سالزبورگ می باشد. چهارمین شهر بزرگ اتریش و در غرب اتریش می باشد . سالزبورگ در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. این شهر زادگاه ولفگانگ آمادئوس موتسارت است. جشنواره موسیقی سالزبورگ هرسال در این شهر برگزار می‌شود. سالزبورگ نامزد برگزاری المپیک‌های زمستانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ بود ولی برنده نشدو از جمله اماکن دیدنی این شهر می توان به کلسای جامع سالزبورگ،قصر میرابلو..   اشاره کرد.

نکات مهم اخذ ویزای شینگن از سفارت اتریش:

1.درخواست کنندگان ویزای شینگن علاوه بر مدارک کلی که جهت درخواست ویزای شینگن بایستی مدارک خود را به زبان آلمانی بصورت رسمی ترجمه نمایند.

2.اگر شما از تورهای ترکیبی شینگن استفاده می نمایید ، حتما بایستی رزرو پروازهای داخلی حوزه شینگن را در هنگام درخواست ویزای شینگن به سفارت ارائه نمایید.

3.شما زمانی می توانید درخواست ویزای شینگن خود را از سفارت اتریش در تهران انجام دهید که بیشترین تعداد روز خود را در این کشور در مدت سفر داشته باشید.

4.هواپیمایی اتریشی از سوار کردن مسافرانی که مدارک سفری خود را علاوه بر ویزای شینگن همراه خود ندارند خودداری می کند. بنابراین در هنگام مسافرات بر ویزای شینگن مدارکی نظیر بیمه مسافرتی،رزرو هتل ، و پرواز برگشت و.. را به همراه داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن اتریش | ویزای اتریش بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود