جاذبه های گردشگری ایتالیا

 جاذبه های گردشگری ایتالیا و معرفی شهرهای زیبا و گردشگری آن :

ایتالیا یکی از مهم ترین مقاصد مسافران شینگن می باشد و بعد از فرانسه بالاترین سفر را در اتحادیه شینگن دارا می باشد.زبان کشور ایتالیایی است که البته در شهراهای مختلف با لهجه های متفاوتی صحبت می شود.غالب جمعیت آن مسیحی کاتولیک می باشدو البته درصد کمی یهودی و مسلمان نیز در این کشور زندگی می کنند.

 

 جاذبه های گردشگری ایتالیا

از مهم ترین شهرهای ایتالیا می توان به :روم،ونیز ، فلورانس ،میلان و سیسیل اشاره کرد.

رم:

یکی از قدیمی ترین شهرهای حوزه شینگن می باشد که قدمت آن به روم باستان بر میگردد.البته این شهر در حال حاضر پایتخت کشور ایتالیا است و خود کشور واتیکان را در خود جای داده است!!

و غالب کسانی که ویزای شینگن می گیرند تمایل دارند از این شهر دیدن کنند.از جمله دیدنیهای این شهر می توان به نکات زیر اشاره کرد:

1.بنای عظیم کولئزوم: این بنا 2000 سال قدمت دارد.2. فواره تروی: که در اطراف آن مجسمه های زیبایی ساخته اند .

3. پله های اسپانیا یا پله های عشاق،4.قلعه سنت آنجو5.کلیسای سنت پیتر که البته در کشور واتیکان واقع است و ورود گردشگران به آن آزاد می باشد.

 

ونیز :

یکی از زیباترین و رویاییترین شهرهای جهان می باشد و هر مسافر شینگن بایستی آن را ببیند.

مسافران شینگن علاوه بر قایق سواری دور زدن در کوچه های این شهر می توانند از کلیساهای قدیمی ، پل ها ، کانال ها ،کاخ ها وبسیاری از تقاط دیدنی این شه رویایی دیدن کنند و البته می توانند در آن اقامت نیز داشته باشند زیرا هتل های زیبایی برای مسافران شینگن در آن یافت خواهد شد.

 

 

فلورانس:

شهر فلورانس در منطقه زیبای توسکانی واقع است و یکی از پر جاذبه ترن مقاصد مسافران شینگن می باشد و از جاهای دیدنی آن می توان به- کلیسای جامع سنتا ماریا دل فیوره،- کلیسای سن لورنزو و میدان سن لورنزو ،- گالری اوفیتزی ،- موزه‌ی آکادمیا ،- پیتی پالاس (قصر پیتّی،- قصر وِکیو - پارک بوبولی - میدان سینیوریا - تپه‌ی میکل‌آنژ - میدان میکل‌آنژ میکلآنجلو،- پل وکیو - میدان سنتا کروچه - کلیسای سنتا کروچه اشاره کرد.

 

 

شهر میلان :

یکی از شهرهای صنعتی و البته بسیار زیبای ایتالیا و اتحادیه شینگن می باشد. این شهر جهت مسافران شینگن که خواستار سفر زمینی به سوئیس می باشند بسیار مناسب است.

شهر میلان پایتخت مد و لباس و عطر جهان می باشد. و از جمله دیدنیهای آن می توان به کاستلو فورزسکو،کلیسای  دوئومو،اپرای لا اسکالا ،پیناکوتئا دبرِرا ، اشاره کرد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن ایتالیا | ویزای ایتالیا بازدید فرمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود