جاذبه های گردشگری فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه

فرانسه و بخصوص شهر پاریس مقصد اصلی بسیاری ار دارندگان ویزای شینگن می باشد و در سال 2014 فرانسه با داشتن بیش از 80 میلیون گردشگر،بیشترین گردشگر را در جهان داراست.شهر پاریس مقصد اصلی کلیه دارندگان شینگن می باشد و همه آرزوی آن را دارند که یکبار هم که شده پاریس را ببینند.

جاذبه های گردشگری فرانسه

از جمله جاهای معروف شهر پاریس می توان به جاهای زیر اشاره کرد:

1.برج ایفل: که معروفترین بناهای دنیا می باشد و به مناسبت 100 سال انقلاب فرانسه توسط گوستاو ایفل ساخته شد.

2.کلیسای جامع نوتردام: این کلیسا دارای 800 سال قدمت است و در سالهای مختلف بازسازی شده است و یکی از خیره کننده ترین بناهای تاریخی مسیحی می باشد.

3. موزه لوور: این موزه بیش از 300 سال قدمت دارد و واقعا معرف تمدن های مختلف می باشد و یکی از مهم ترین بخش های آن بخش ایرانشناسی این موزه است .گفتنی است نقاشی معروف منالیزا در این موزه قرار دارد.

4.خیابان شانزه لیزه: این خیابان معروف ترین خیابان جهان می باشد و  نزدیک 2 کیلومتر است و گران ترین برندهای لباس و عطر در آن عرضه می شود . البته این خیابان دارای رستورانها و کافه ها و سینماها وبسیاری جاهای دیدنی است.

5. تاق پیروزی: در انتهای خیابان شانزه لیزه این طاق قرار داردو در سال 1806 ساخته شده است و در پایین آن مقبره سرباز گمنام واقع است که همیشه در آنجا مشعلی روشن است.

6. دیزنی لند: دیزنی لند پاریس یکی از مهم ترین تفریگاها  مخصوصا برای نوجوانان و بچه های  بازدید کنندگان شینگن می باشد.

7. کاخ ورسای: این کاخ که از بناهای تاریخی فراسنسه است در حومه پاریس در شهری به همین نام واقع است که با یک ترن از ایستگاه سن میشل می شود به آنجا رسید.این کاخ علاوه بر بناهای تاریخی که دارد نمونه کامل باغداری فرانسوی است و باغهای آن بسیار دیدنی می باشد.

البته واقعادر مورد  با نکاتی که مطرح شد حق مطلب ادا نشده است، وهرگزنمی توان با جملات و تصاویر زیباییهای پاریس را تصور نمود. به همین خاطر به همه دارندگان ویزای شینگن توصیه می کنیم از شهر دیدنی پاریس دیدن کنند.

علاوه بر شهر رویایی پاریس که مقصد تمامی دارندگان شینگن است ، فرانسه دارای شهر های زیبای دیگری است که برای دارندگان ویزای شینگن دیدن آنها بسیار ارزشمند است. از جمله می توان به شهرهای : شهر بندی مارسی، نیس،کن ،و.. را می توان نام برد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب‌سایت رسمی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان و مطلب ویزای شینگن و ویزای شینگن فرانسه | ویزای فرانسه بازدید فرمایید.

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران اسکای لاین از طریق شماره تلفن های 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود