پیکاپ ویزای امریکا از آنکارا

پیکاپ ویزای امریکا از آنکارا چه شرایطی دارد ؟

پیکاپ ویزای امریکا از آنکارا معمولا 2 الی 3 هفته به طول می انجامد و پاسپورت ها با پرواز هفتگی توسط نماینده ی این مرکز به آنکارا فرستاده می شود و بعد از اماده شدن ویزا، پاسپورت متقاضی با پرواز 2 تا 3 هفته  آینده به ایران باز می گردد.

 

ادامه مطلب...

پیکاپ پاسپورت سفارت امریکا

پیکاپ پاسپورت سفارت آمریکا چگونه انجام می شود ؟

افسر پلیس مربوطه متقاضیان ویزای امریکا را پس از انجام مصاحبه و تحویل مدارک به سفارت امریکا فورا در مورد تصمیم به ویزا دادن و یا ندادن، متقاضی را مطلع می کند. در صورت مثبت بودن جواب ویزا به متقاضی برگه ی زرد و یا صورتی داده می شود.

 

ادامه مطلب...

پیکاپ ویزای امریکا از دبی

پیکاپ ویزای امریکا از دبی چه فرآیندی دارد؟

پیکاپ ویزای امریکا از دبی معمولا ازروز ارسال 2 تا 3 هفته به طول می انجامد و پاسپورت ها به صورت هفتگی به دبی ارسال می گردد و وارد Empost دبی می شود.Empost دبی در واقع نماینده ی سفارت امریکا جهت دریافت پاسپورت و مدارک از متقاضی و تحویل ان به سفارت امریکا می باشد و زمانی که سفارت امریکا برچسب ویزا را به پاسپورت الصاق گردید دوباره آن را جهت تحویل به متقاضی به Empost ارسال می کند ونماینده این مرکز پس از دریافت پاسپورت ها و مدارک با اولین پرواز هفتگی و توسط نماینده به ایران باز می گردد

ادامه مطلب...

پیکاپ ویزای امریکا از ایروان

پیکاپ ویزای امریکا از ایروان

پیکاپ ویزای امریکا از ایروان معمولا 2 تا 3 هفته به طول می انجامد و پاسپورت ها با پرواز هفتگی توسط نماینده ی این مرکز به ایروان فرستاده می شود و بعد از اماده شدن ویزا، پاسپورت متقاضی با پرواز 3-2 هفته ی بعد به ایران باز می گردد.

ادامه مطلب...

هزینه پیکاپ ویزای امریکا

هزینه پیکاپ ویزا امریکا به شرح زیر می باشد :

هر شخص پس از اتمام مصاحبه مدت یک ماه زمان دارد تا اقدام به پیکاپ پاسپورت خود نماید،برای پیکاپ پاسپورت از انجایی که نیاز به حضور خود شخص برای انجام کارهای آن نمیباشد لذا بعضی از متقاضیان اقدام به انجام پیکاپ پاسپورت خود از طریق نماینده خود می نماید.اسکالی لاین با سابقه طولانی در این زمینه می تواند گزینه مناسبی برای انجام مریوط به خدمات پیکاپ ویزا امریکا برای هموطنان عزیز باشد.در این بخش قیمت ریز هزینه پیکاپ پاسپورت امریکا برای شما متقاضیان عزیز آماده شده است ولی درصورت نیاز به اطلاع دقیق و بروز شده قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب...

پیکاپ ویزای سفارت امریکا از ابوظبی (مهاجرتی)

پیکاپ ویزای سفارت امریکا از ابوظبی (مهاجرتی) :

متقاضیان درخواست ویزای مهاجرتی امریکا مدارک خود را به سرکنسولگری امریکا در ابوظبی تحویل می دهند و پس از انجام پروسه ی لازم متقاضی را جهت ارسال پاسپورت مطلع می سازند. پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی معمولا 3-2 هفته به طول می انجامد و پاسپورت ها با اولین پرواز هفتگی به ابوظبی ارسال می گردد و پس از 2-1 روز کاری وارد کنسولگری می شود و به محض اماده شدن و تحویل پاسپورت به نماینده ی این مرکز با اولین پرواز هفتگی و توسط نماینده به ایران باز می گردد.

ادامه مطلب...

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی اسکای لاین می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون درج منبع غیر مجاز خواهد بود